Soru  Yanıt

Bize Ulaşın

Tavsiye 

Neşe hanım kısa sürede cana yakınlığı ve profesyonelliği ile yeğenimin sıkıntısından kurtulmamıza yardımcı oldu. Uzun yıllardır r harfini tam söyleyemeyen yeğenim çok utanan içine kapanık birisiydi. Artık bu sorunu aşmış bulunuyoruz. Buna ek olarak yeğenim güzel konuşma ve diksiyon dersleri ile kendimi geliştirmeye devam ediyor. İş hayatımda kendime gelen güveni ile çok rahat ettiğini söylüyor. Kendisi utandığı için yeğenim adına ben yazmak istedim. Türkiye'de başka uzmanlara da gitmiştik. Neşe hanım yurtdışında aldığı eğitimin etkisiyle farklı yöntemler uyguluyor. Bunun hızlı sonuç almamızda etkisi olduğunu kanaatindeyim. Neşe hanıma arkadaş tavsiyesi ile ulaştık. Güleryüzlü, profesyonel, işini çok ciddiye alan birisi. Tavsiyelerine aynen uyup verdiği egzersizleri takip ettik. Neşe hanıma ailemiz adına çok teşekkür ederim. Kendisini kesinlikle tavsiye ediyorum.
(Danışan M.E)

Terapi sürecimden gerçekten bu kadar olumlu bir sonuç alıcağmı başda hiç düşünmiyodum. Neşe hanımla geçirdiğim ilk haftalar seanslarımızın sadece muhabbetden oluşduğunu ve bi faydasının olmadığını sanırken verdiği tüyolarla daha düzgün ve takılmadan konuşduğumu fark ettim.Ailem ve yakın çevremde tabi. Sonraki haftalar daha sık Neşe hanımla görüşmeye başladım ve şuan bir seminerde yüzlerce kişi önünde konuşmakdan hiç çekinmem :) Burdan tekrar teşekkürlerimi ve sevgilerimi gönderiyorum kendisne... (Danışan, Anıl)

Neşe hanıma öğrencim devamlı olarak terapiye gidiyor. Kendisinin derslerine bir çok kez birebir eşlik etme fırsatım oldu. Vermiş olduğu eğitimin yanı sıra mütevaziliği, çocuklarla olan iyi iletişimi kendine hayran bırakıyor. Terapiye başlamadan önce tek kelime kullanan öğrencim şuan 3 kelimelik cümleler kurar hale geldi. Öğrencim her hafta derslere neşeye gidiyorum diyerek sevinçle koşa koşa gidiyor. Kendisi harika bir terapist, harika bir eğitimcidir. (Öğretmen, Dilan)

Sevgili Neşe ile dil ve konuşma uzmanlığı alanında yüksek lisans eğitimini tamamlarken tanıştım. Oldukça alanına hakim, mesleki uzman olduğu alanda donanımlı, bilimsel gelişmeleri takip eden, sürekli kendini geliştirmeye odaklı, okuyan araştıran ve uygulayan birisi olarak tanıdım. Daha sonra da mesleki profesyonellik içinde de zaman zaman görüşme, izleme ve bilimsel literatürde tartışma imkanı buldum. Her şeyden önemlisi işini çok severek eğlenerek ve saygı duyarak yaptığını gördüm. Ben de sevgili meslektaşımın çalışmalarını, başarılarını takip ederek gururlandım. Sevgili Neşe' nin bu alanda daha çok başarılara imza atacağına gönülden inanmaktayım. (Meslektaş, Nurgül)

İLETİŞİME GEÇİN

ENT TIP MERKEZİ

incirli Cad. no97​​

Bakırköy

İstanbul

Telefon; 444 4 ENT (368)

e-randevu@ent.com.tr

GSM; +90 533 7445074

neseozturk@ent.com.tr

  • w-facebook
  • Beyaz Instagram Simge

Takip Et